Edukacja i Medycyna to firma wdrażająca regionalne programy edukacyjne dla środowiska medycznego.

Prowadzone projekty szkoleniowe, wspierające kształcenie ustawiczne lekarzy i pielęgniarek oraz kształcenie ciągłe farmaceutów, obejmują zagadnienia kliniczne z różnych dziedzin medycyny poruszając najbardziej aktualne tematy i problemy oraz najnowsze doniesienia. Przy ich tworzeniu współpracujemy z wybitnymi specjalistami reprezentującymi ośrodki uniwersyteckie w Polsce i za granicą oraz z lekarzami i farmaceutami praktykami.

Edukacja i Medycyna jest jedną z niewielu firm, które dostarczają praktyczną wiedzę dotyczącą zagadnień prawnych związanych z medycyną oraz orzecznictwem, zarządzania placówkami medycznymi oraz pozyskiwania i rozliczania funduszy na inwestycje w placówce medycznej. Wykładowcami są prawnicy oraz osoby w praktyce zarządzające przychodniami i szpitalami.

Uczestnicy konferencji i szkoleń to lekarze POZ , lekarze specjaliści, pielęgniarki , położne oraz farmaceuci.

Konferencje i szkolenia odbywaja się w całej Polsce , głównie w miastach wojewódzkich. Uczestnicy otrzymują zaświadczenia o uczestnictwie a lekarze punkty edukacyjne których ilość przyznawana jest zgodnie z obowiązującą ustawą z 6.10.2004r. w sprawie sposobu dopełnienia obowiązku zawodowego.

NASZE KONFERENCJE
DANE FIRMY
NA SKRÓTY
MASZ PYTANIA? NAPISZ
Edukacja i Medycyna
ul. Konduktorska 18/6
00-775 Warszawa

tel. +48 22 654 55 98
tel. / fax +48 22 620 11 27
e-mail: biuro@edukacjaimedycyna.com

www.edukacjaimedycyna.com
Imię i Nazwisko
Nazwa Firmy
Telefon
E-mail
Treść